تبديل دانشگاه پيام نور به عنوان قطب بين المللي تصويب شد

معاون حقوقي و پارلماني دانشگاه پيام نور در سفر به فسا :
تبديل دانشگاه پيام نور به عنوان قطب بين المللي تصويب شد

دكتر دوگاني معاون حقوقي، پارلماني و امور استان ها در دانشگاه پيام نور فسا حضور يافت. به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور فسا، دكتر دوگاني به عنوان يكي از اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه پيام نور با هدف بررسي پتانسيل ها و مشكلات موجود در مراكز و واحدهاي دانشگاههاي پيام نور استان فارس و اقدام در جهت رفع كاستي ها و ارتقاء شرايط موجود از دانشگاه پيام نور فسا بازديد كرد. در اين ديدار وي از پروژه هاي عمراني و بخش هاي مختلف دانشگاه بازديد نموده و طي جلسه اي با كاركنان و اعضاي هيئت علمي در خصوص اهداف و چشم اندازهاي پيش روي دانشگاه پيام نور صحبت كرد.
وي از مهمترين اهداف و دغدغه هاي مسئولين را به روز كردن دانشگاه و كنار گذاشتن روش هاي آموزشي سنتي به گونه اي كه مطابق با دانشگاهها در كشورهاي توسعه يافته باشد معرفي نمود و اظهار داشت تلاش مسئولين در ماههاي اخير تبديل دانشگاه پيام نور به قطب بين المللي بوده است كه با طرح اين مسئله در مجلس شوراي اسلامي و پيگيري هاي انجام شده اخيرا موفق به جلب رضايت مجلس و تصويب آن شديم و اين امر نويد بخش گام هاي بزرگي در جهت توسعه و بهره مندي از پتانسيل هاي اين دانشگاه است.
معاون حقوقي و پارلماني دانشگاه پيام نور در ادامه بيان داشت مديريت دانشگاه با ساختارهاي جديد، ما را در مسير اجراي ماموريت بين المللي و درون كشوري و همچنين ارتقاء كيفيت دانشگاه از طريق اجراي عدالت آموزشي و استفاده از شيوه هاي نوين آموزش مجازي پيش مي برد.
دكتر دوگاني در پايان اظهار اميدواري كرد با چشم اندازهايي كه براي دانشگاه پيام نور در نظر گرفته شده تمام تلاشمان اين است كه اين دانشگاه بتواند به عنوان دانشگاهي نوين با دانشگاههاي هم نوع خود در دنيا رقابت كند.
لازم به ذكر است بازديد دكتر دوگاني از اين مركز در راستاي حضور دكتر رستمي رئيس دانشگاه پيام نور و جمعي از اعضاي هيئت رئيسه در دانشگاه پيام نور استان فارس و مراكز و واحدهاي استان صورت گرفته است.

fasa-bazdid%20(3)_155

۱۳۹۵-۱۱-۰۶  
91 کیلوبایت